EBÉDBEFIZETÉS

Ebédbefizetés az Újpesti Karinthy Frigyes Óvodában

Tájékoztatjuk a kedves szülőket, hogy az ebédrendelésre és -lemondásra vonatkozó kéréseiket jelenleg csak karinthyovititkar@gmail.com email címen keresztül tudjuk fogadni.
Kérjük a térítésmentesen étkező gyermekek szüleit, hogy amennyiben gyermekük részére étkezést szeretnének igényelni, akkor ezt legkésőbb a megelőző hónap 20. napjáig a karinthyovititkar@gmail.com email címen jelezni szíveskedjenek.
Kérjük továbbá, hogy az eddig készpénzben fizetők regisztráljanak honlapunkon keresztül, vagy közvetlenül, illetve éljenek az online fizetés lehetőségével.

HETI ÉTLAP

A heti étlap ide kattintva olvasható.

HETI DIÉTÁS ÉTLAPOK

A heti diétas étlapok ide kattintva olvashatók.

EBÉDLEMONDÁS

Kérjük, hogy az ebédlemondásokat a karinthyovititkar@gmail.com e-mail címen szíveskedjenek jelezni.

ELEKTRONIKUS REGISZTRÁCIÓ

Az étkeztetési rendszer regisztrációs felülete itt érhető el.

GYERMEKÉTKEZTETÉSI KEDVEZMÉNY

A gyermekétkeztetési kedvezmény igénybevételéhez tartozó nyilatkozat ide kattintva tölthető le.