Sajtómegjelenés

Szemléletformáló foglalkozások az Újpesti Karinthy Frigyes Óvodában

2023. május 17-én a Vakok és Gyengénlátók Közép-Magyarországi Regionális Egyesülete az Újpesti Karinthy Frigyes Óvodában játékos szemléletformáló programot szervezett óvodásaink részére a vakok és gyengénlátók életének megismertetése céljával, az eseményről az Újpesti Napló (2023. év 12. szám) képes beszámolót közölt.

Potsa Gáborné kitüntetése

Óvodánk volt óvodavezető-helyettese 2019. május 30-án a Városháza dísztermében vehette át a Sándor István Újpest Gyermekeiért Díjat, melyet Újpest Önkormányzata alapított a gyermekekért eredményesen dolgozó pedagógusok munkásságának elismerésére. Az eseményről az Újpesti Napló (2019. június 13.) képes beszámolót közölt.

Lélekmozgató a Karinthy Frigyes Óvodában

Az Újpesti Önkormányzat a Karinthy Frigyes Óvodában a Magyar Parasport napja alkalmából 2019. február 22-én Lélekmozgató néven programot szervezett, az eseményről az Újpesti Napló (2019. március 7.) képes beszámolót közölt.

Újpesti Futó- és Kerékpáros Fesztivál

Újpesti Futó- és Kerékpáros Fesztiválon 2018-ban óvodánk első helyezést ért el, az eredményekről az Újpesti Napló (2018. október 25.) képes beszámolót közölt.

Környezettudatos nevelés óvodánkban

Az óvodánkban folyó környezettudatos nevelésről és a Fővárosi Közület-fenntartó Nonprofit Zrt. Környezetvédelmi Oktatóprogramjának keretén belül tartott interaktív foglalkozásról az Újpesti Napló (2018. február 15.) képes beszámolót közölt.

Újpesti Futó- és Kerékpáros Fesztivál

Újpesti Futó- és Kerékpáros Fesztiválon 2017-ben óvodán harmadik helyezést ért el, az eredményekről az Újpesti Napló képes beszámolót közölt.

Harminc éves a Karinthy Frigyes Óvoda

Óvodánk fennálásának harmincadik évfordulóját ünnepelte 2015-ben, az eseményről és az ünnepségről az Újpesti Napló képes beszámolót közölt.

Sportszervásárlási utalványt kapott óvodánk

Sportszervásárlási utalvánnyal jutalmazta az önkormányzat óvodánkat is azon újpesti intézmények mellett, melyek az óvodai és iskolai gyermeklétszámhoz viszonyított arányban a legnagyobb létszámmal neveztek a 2015. évi Futó-és Kerékpáros Fesztiválon. Az utalványok és az oklevelek átadásáról az Újpesti Napló képes beszámolót közölt.

Kutyuló program óvodánkban

A Rex Kutyaotthon Alapítvány, az Észak-Pesti Kutyás Szolgálat és az Állatmentő Liga szakemberei kutyás bemutatót tartottak óvodánkban 2015-ben. A felelős állatartásra és az állatvédelem fontosságára hívták fel óvodásaink figyelmét. Az alkalomról az Újpesti Napló képes beszámolót közölt.

Ovi-Foci pálya óvodánkban

Ovifocipályát adott át Újpest polgármestere és az Ovi-Foci Közhasznú Alapítvány elnöke a Karinthy Frigyes Óvodában 2014. szeptember 17-én. Az alkalomról az Újpesti Napló beszámolót közölt.